Kimdir?

1976 yılında İzmit Devlet Hastanesinde doğmuşum. Haziran bitmeden dünyaya geldiğim için İkizler Burcunun karakteristik özelliklerini taşımaktayım.

Hayatımın büyük bir bölümünü Bursa’ nın Mustafakemalpaşa ilçesinde geçirdim. 1994 yılında üniversite eğitimi için doğduğum şehre, İzmit’ e dönüp 1996 yılında okulu uzatıp bilişim sektöründe çalışmaya başladım.

2014 yılında sektörü bırakıp Datça’ ya yerleştim. Şimdilerde garsonluk yapıp Datça’ nın tadını çıkartıyorum.

Daha fazlası için;

http://www.google.com/profiles/cekirge

Söylence’ nin İçeriği

Burası bir güncedir. Dolayısıyla tamamen şahsıma ait, duygu ve düşüncelerimi aktardığım bir alandır. Zaman zaman, internet ortamında rast gelebileceğiniz materyaller barındırsa da bu tamamen bulunduğu mecranın doğasındandır. İçerik devamlılık arz etmeyebilir. Hatta zaman zaman komple uçabilir bile.

Kişisel bir içeriğe sahip olduğu için başka alanlarda kullanılacağını düşünmesem de; içeriğin bir kısmını ya da tamamını kopyalayabilir, üzerinde değişiklik yapıp yenisini üretebilirsiniz. Bkz: Creaative Commons. Ayrıca bakınız: Hakka Tecavüz Halinde Hukuki ve Cezai Prosedür. Yetmediyse; bakınız: (ç)Alıntılama Sanatında Zen!

Diyeceğim var…

İçeriğin tümü, aksi belirtilmedikçe yoruma açıktır.

  • Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç teşkil eden,
  • Ahlaka aykırı yazı ya da link barındıran

yorumlar elbette silinir. Bunun dışında yorumlarda yazılan görüşler tamamen yorum sahibini ilgilendirir. Şahsım, yazılan yorumlardan dolayı 3. kişilerle ve kurumlarla düşeceği hukuki sıkıntılarda, yorumu siteye ekleyen kullanıcının IP, e-posta ve diğer kayıtlı bilgileri gerekli yerlere kanıt olarak ibraz edilir.

Bazı özel sayfaların altında yorum alanını bulamayabilirsiniz ya da direkt şahsımla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu durumlarda iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.